Ogłoszenia duszpasterskie

Zesłanie Ducha Świętego, 31.05.2020 r.

W związku z decyzją władz państwowych o zniesieniu limitu uczestników zgromadzeń religijnych w kościołach, serdecznie zapraszam wszystkich do uczestnictwa we Mszach św. i nabożeństwach, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro święto Matki Kościoła. Jutro Msze święte o 7.00 i o 17.00. W środę wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek św. Bonifacego, w przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Dzisiaj w kościele parafialnym pw. św. Piotra i Pawła Msza święta prymicyjna Ks. Grzegorza Kowalskiego o godz. 11.00. Neoprezbiterowi przekazujemy najlepsze życzenia i pamięć w modlitwie. Za tydzień Ksiądz Grzegorz będzie sprawował Mszę świętą prymicyjną w naszym kościele o godz. 8.30. Serdecznie zapraszam.

W środę o 17.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła, za chorych i wyjeżdżających do pracy.

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00.

Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wójcik Zuzanna, Bartoszek Maria.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.