Ogłoszenia duszpasterskie

Zesłanie Ducha Świętego, 09.06.2019 r.

Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro święto Matki Kościoła. Msze święte o 8.30 i o 17.00. We wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w  środę bł. Romana Sitki, w czwartek święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek bł. Michała Kozala, w przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

Dzisiaj jest wyznaczony dzień Adoracji dla Parafii i Rektoratu w Siedliskach. Po komunii świętej modlitwa przy wystawionym Najświętszym Sakramencie i błogosławieństwo.

Dzisiaj zbiórka do puszek przy kościele na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać.

Uczniowie klas VIII z Siedlisk i Sędziszowej oraz III Gimnazjum we wtorek jadą na dziękczynną pielgrzymkę po przyjęciu bierzmowania do Starego Sącza. Wyjazd o godz. 7.50 przy kościele św. Piotra i Pawła w Siedliskach i o godz. 8.00 przy kościele św. Mikołaja.

W środę o 17.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła, za chorych i wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam.

Dziękuję za skoszenie trawy koło kościoła i dzwonnicy. Wyznaczonym rodzinom dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wiejaczka Justyna i Wiejaczka Ewa.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela”.  Gazety są w bocznej kaplicy.