Ogłoszenia duszpasterskie

XXX Niedziela zwykła, 24.10.2021 r.

Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. W liturgii wspominamy: w czwartek św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 16.30, przed Mszą świętą, w niedzielę o godz. 14.00. Serdecznie zapraszam.

Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych będzie w sobotę. Przed południem spowiedź będzie w Bobowej. Po południu w Siedliskach w kościele św. Piotra i Pawła od 14.00, a w naszym kościele będzie spowiedź od godz. 15.00.

Pamiętajmy o wypominkach za zmarłych. Wypominki roczne są czytane przed Mszą św. w niedzielę o 8.30. W każdym miesiącu za wypominanych zmarłych będę sprawował Mszę św. w Pierwszy piątek miesiąca.

Dziękuję za składkę gospodarczą, za ofiary składane na tacę i przekazywane do banku na konto Rektoratu. Dziękuję rodzinie Marii i Stanisławowi Wójcikom z Kobylanki za ofiarę 500 zł. Bóg zapłać.

W tygodniu odbyły się konserwatorskie odbiory ogrodzenia przy plebanii i malowania wewnętrznych ścian kościoła. Prace zostały ocenione bardzo dobrze. Dziękuję za te prace i wszystkie ofiary złożone na ten cel.

Ksiądz Biskup Tarnowski Andrzej Jeż przedłużył bezterminowo dekret o erygowaniu Rektoratu przy kościele św. Mikołaja w Siedliskach. Od 1 stycznia 2022 roku w Rektoracie będą prowadzone księgi metrykalne.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę. Nowożeńcom dziękuję za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Białobok Ewa, Tkacz Bożena, Tabiś Roman.

W przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia kościoła. Podziękujemy za naszą świątynię. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy z godz. 3.00 na 2.00. Za tydzień śpimy godzinę dłużej.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.