Ogłoszenia duszpasterskie

XXVI Niedziela zwykła, 29.09.2019 r.

Dzisiaj Niedziela Synodalna i Dzień Modlitw o Trzeźwość w naszej Diecezji. W liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Hieronima, we wtorek św. Teresę od Dzieciątka Jezus, w środę św. Aniołów Stróżów, w piątek św. Franciszka z Asyżu, w sobotę św. Faustynę Kowalską. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

We wtorek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Różaniec codziennie w dni powszednie o 16.30 przed Mszą świętą. W niedzielę różaniec o godz. 14.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, Róże Różańcowe i wszystkich, którzy mogą i chcą się pomodlić we wspólnocie Kościoła.

Za tydzień, jeżeli będzie sprzyjająca pogoda, w związku ze wspomnieniem NMP Różańcowej procesja z różańcem wokół kościoła o godz. 14.00.

W przyszłą niedzielę odbywają się Marsze dla Życia i Rodziny. W tym roku w naszej okolicy odbędą się w Gorlicach od godz. 13.00  i w Nowym Sączu od godz. 14.00. Szczegóły na plakatach.

W środę po Mszy świętej spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

W piątek po Mszy świętej spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców, są to uczniowie klasy VII i VIII SP z Sędziszowej.

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msze święte będą o 7.00 rano i o 17.00 po południu. Składka w I piątek na misje. Spowiedź codziennie przed mszą świętą. Wizyta u chorych w I piątek od godz. 8.00 rano.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Górska Michalina, Kotowicz Katarzyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i „Promyczek Dobra”. Gazety są w bocznej kaplicy.