Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela zwykła, 22.09.2019 r.

W liturgii wspominamy: w poniedziałek św. o. Pio, w piątek św. Wincentego a Paulo, w sobotę św. Wacława. Księdzu Proboszczowi Władysławowi Skoczniowi z racji imienin najlepsze życzenia i wszystkim Solenizantom bieżącego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na remont kościoła św. Mikołaja. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

Trwają pracę przy ogrodzeniu plebanii, została też położona kostka przed wjazdem, który został poszerzony. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w naszym kościele. Bóg zapłać za ofiarę 1000 zł rodzinie z Siedlisk Przygórza na odnowienie ołtarza św. Antoniego. Na odnowienie ołtarza została także przekazana składka ze ślubu. Dziękuję Nowożeńcom i Gościom za 400 zł. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę, Nowożeńcom za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ślipek Krystyna, Libront Krystyna, Urbanek Joanna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.