Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela zwykła, 20.09.2020 r.

Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Mateusza i w środę św. o. Pio. Księdzu Proboszczowi Władysławowi Skoczniowi z racji imienin najlepsze życzenia i wszystkim Solenizantom bieżącego tygodnia życzę błogosławieństwa Bożego i potrzebnych łask.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

Dzisiaj przy kościołach można złożyć ofiarę do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać za ofiary.

Zostały przekazane zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na prace w kościele św. Mikołaja. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

Bóg zapłać za ofiarę 2000 zł z Sędziszowej Zawodzie oraz rodzinie z Tarnowa za 200 zł na odnowienie XVIII-wiecznej ambony.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za kwiaty i uporządkowanie budynku gospodarczego. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Orłowska Aneta, Szymczyk Małgorzata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.