Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela zwykła, 19.09.2021 r.

Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Męczenników  z Korei, we wtorek św. Mateusza, w czwartek św. o. Pio. Księdzu Władysławowi Skoczniowi z racji imienin najlepsze życzenia i wszystkim Solenizantom bieżącego tygodnia życzę błogosławieństwa Bożego i potrzebnych łask.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

Dzisiaj przy kościołach można złożyć ofiarę do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać za ofiary.

Za tydzień w ostatnią niedzielę września będzie składka gospodarcza na prace w naszym kościele św. Mikołaja. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane do banku. Nowożeńcom Agnieszce Nowak i Danielowi Bartoszek dziękuję za 400 zł na potrzeby kościoła.

Z ofiar składanych przy okazji sprzątania za 800 zł zostały zakupione dwie pateny do kościoła, etui na patenę komunijną i stojak na puryfikaterz przy vasculum.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i za ofiarę. Nowożeńcom dziękuję za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Skórska Alina, Górowski Mateusz i Górowska Magdalena.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty † Leszka Ciesielskiego z Sędziszowej, 77 lat.