Ogłoszenia duszpasterskie

XXIII Niedziela zwykła, 06.09.2020 r.

Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych z poświęceniem tajemnic dla nowej Róży z Siedlisk Przygórza i Grochowej.

We wtorek Uroczystość Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej z poświęceniem ziarna siewnego. Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Solenizantom bieżącego tygodnia życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę rano o godz. 7.00  będzie Msza święta za zmarłego Ks. Jana Reca w 26 rocznicę śmierci bez udziału parafian z Tarnowa z Mościc w związku z zagrożeniem epidemicznym.

Po południu w środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Po Mszy świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w kościele. Dzisiaj członkowie Zespołu otrzymują materiały na temat spotkania: „Parafia środowiskiem budzenia, wzrostu i dojrzewania powołań kapłańskich i zakonnych”. Proszę wnioski i konsultacje zapisać i w środę je zbierzemy do protokołu.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za złożoną ofiarę oraz nowożeńcom za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Teresa Hadała, Anna Nowak, Żarowska Ewa.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i „Promyczek Dobra”. Gazety są w bocznej kaplicy.