Ogłoszenia duszpasterskie

XXIII Niedziela zwykła, 05.09.2021 r.

Po Mszy świętej o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

Dzisiaj jest „Dzień Solidarności z Afgańczykami” z inicjatywy polskich biskupów. Modlimy się o pokój w Afganistanie oraz przy kościołach można złożyć ofiarę dla cierpiącego ludu Afganistanu. Ofiary zostaną przekazane przez pośrednictwo Caritas Polska.

W środę Uroczystość Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej z poświęceniem ziarna siewnego. Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Solenizantom bieżącego tygodnia życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę po Mszy świętej o godz. 17.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Temat spotkania: „Udział w katechizacji szkolnej obowiązkiem katolików oraz przestrzenią współpracy środowisk wychowawczych”. Spotkanie odbędzie się w kościele. Pierwsza część spotkania będzie mieć charakter modlitewny.

Bóg zapłać za składane ofiary, indywidualne i na tacę w kościele. Dziękuję rodzinie z Siedlisk Przygórze za ofiarę 1000 zł. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Mucha Bernadeta, Turska Anna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także numer specjalny „Gościa” poświęcony kard. Stefanowi Wyszyńskiemu i M. Róży Czackiej. To Słudzy Boży, którzy za tydzień zostaną ogłoszeni błogosławionymi. Jest także „Promyczek Dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.