Ogłoszenia duszpasterskie

XXII Niedziela zwykła, 30.08.2020 r.

We wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego oraz rocznica wybuchu II wojny światowej – modlimy się w intencji poległych za Ojczyznę. W czwartek w liturgii wspominamy św. Grzegorza, papieża. Solenizantom bieżącego tygodnia oraz dzieciom i nauczycielom najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. Zapraszam na godz. 16.30 byłych uczniów SP w Sędziszowej i pozostałe dzieci z Rektoratu. Będzie okazja do spowiedzi, a w czasie nowenny pomodlimy się za dzieci i młodzież rozpoczynających nowy rok szkolny i przekaże błogosławieństwo dla dzieci i nauczycieli.

W tygodniu Pierwszy piątek miesiąca. Dwie Msze święte o 7.00 i o 17.00. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Odwiedziny u chorych od godz. 8.00.

W Tuchowie został zorganizowany odpust ku czci Matki Bożej Tuchowskiej, w terminie od 4-go do 8-go września. Dokładny program odpustu znajduje się na plakacie. Redemptoryści serdecznie zapraszają.

W zakrystii można kupić tradycyjny „Kalendarz Rolników” na Nowy Rok 2021. Cena 25 zł.

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Górska Michalina, Kotowicz Katarzyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela”, „Mały Gość Niedzielny”, „Promyczek Dobra”. Gazety są w bocznej kaplicy.