Ogłoszenia duszpasterskie

XXII Niedziela zwykła, 29.08.2021 r.

Dzisiaj Niedziela synodalna. Modlimy się za naszą Tarnowską Diecezję i wszystkie dzieła prowadzone w naszej Diecezji.

W środę rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego oraz rocznica wybuchu II wojny światowej – modlimy się w intencji poległych za Ojczyznę. W piątek w liturgii wspominamy św. Grzegorza, papieża. Solenizantom bieżącego tygodnia oraz dzieciom i nauczycielom najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Reca w  Siedliskach informuje, że dowóz uczniów z Sędziszowej na rozpoczęcie roku szkolnego będzie spod bloków o godz. 7.30, następnie przystanek obok dawnego budynku szkoły  o godz. 7.35.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam.

W tygodniu Pierwszy piątek miesiąca. Dwie Msze święte o 7.00 i o 17.00. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Odwiedziny u chorych od godz. 8.00.

Dzisiaj na tacę składka gospodarcza na prace w naszym kościele. Obecnie trwają prace przy ogrodzeniu plebanii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w kościele i za przekazywane do banku.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Kopacz Krystyna, Kopacz Agnieszka i Osika Katarzyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.