Ogłoszenia duszpasterskie

XXII Niedziela zwykła, 01.09.2019 r.

Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych.

Dzisiaj 80 rocznica wybuchu II wojny światowej – modlimy się w intencji poległych za Ojczyznę. We wtorek w liturgii wspominamy św. Grzegorza, papieża, a za tydzień w niedzielę Uroczystość Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej, Głównej Patronki Diecezji. W czasie Mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego.

Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. w intencji nauczycieli, uczniów i rodziców ze SP z Sędziszowej o godz. 8.00.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W tygodniu Pierwszy piątek miesiąca. Dwie Msze święte o 7.00 rano i o 17.00 po południu. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Odwiedziny u chorych od godz. 8.00.

Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszego kościoła. Dziękuję Jubilatom Annie i Jerzemu Piwowar i uczestnikom Mszy świętej za złożenie na tacę ofiary 1200 zł na renowację ołtarza św. Antoniego. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Agnieszka Bartoszek, Barbara Tabiś.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i „Mały Gość Niedzielny”. Gazety są w bocznej kaplicy.