Ogłoszenia duszpasterskie

XXI Niedziela zwykła, 23.08.2020 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Bartłomieja Apostoła, w środę Uroczystość NMP Częstochowskiej, w czwartek św. Moniki, w piątek św. Augustyna, w sobotę Męczeństwo św. Jana Chrzciciela. Ostatni tydzień wakacji, dzieciom, nauczycielom oraz solenizantom bieżącego tygodnia, mającym imieniny, urodziny, jubileusze, najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę w Uroczystość NMP Częstochowskiej Msze święte o godz. 7.00 rano i po południu z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

Zostały przekazane zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

Bóg zapłać  wszystkim, którzy wspierają kościół św. Mikołaja. Dziękuję za 300 zł rodzinie z Siedlisk Osiedla i nowożeńcom za kwiaty i ofiarę 400 zł na odnowienie ambony i organów.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ślipek Krystyna, Libront Krystyna, Urbanek Joanna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela. Gazety są w bocznej kaplicy.