Ogłoszenia duszpasterskie

XVIII Niedziela zwykła, 04.08.2019 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek św. Dominika, w piątek św. Teresę Benedyktę od Krzyża, patronkę Europy, w sobotę św. Wawrzyńca. Solenizantom bieżącego tygodnia i przebywającym na wakacjach najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

We wtorek w święto Przemienienia Pańskiego Msze święte o godz. 7.00 i o godz. 17.00.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam.

W następną niedzielę składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Bóg zapłać za ofiary na renowację ołtarza św. Antoniego. Dziękuję za dodatkowe ofiary: 300 zł z Siedlisk Przygórza i 200 zł z Sędziszowej Zawodzia. Bóg zapłać.

Dziękuję Ks. Maciejowi Klimontowskiemu za 2 tygodnie zastępstwa w naszej wspólnocie. Bartek Laskowski kończy czas wakacji po postulacie i dzisiaj rozpoczyna nowicjat w Zgromadzeniu Redemptorystów. Najlepsze życzenia i zapewnienie o modlitwie z naszej strony.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wantuch Agata, Wantuch Barbara, Stec Genowefa.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela”. Gazety są w bocznej kaplicy.