Ogłoszenia duszpasterskie

XVIII Niedziela zwykła, 02.08.2020 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Jana Marii Vianneya, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę św. Dominika. Solenizantom bieżącego tygodnia i przebywającym na wakacjach najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam.

W czwartek w święto Przemienienia Pańskiego Msze święte o 7.00 i o godz. 17.00.

W tygodniu I piątek miesiąca. Dwie Msze święte o 7.00 rano i o 17.00 po południu. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Odwiedziny chorych od godz. 8.00 rano. Serdecznie zapraszam.

W następną niedzielę składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Dziękuję Księżom: Ks. Jakubowi Zagórskiemu i Ks. Grzegorzowi Kowalskiemu za duszpasterską posługę w naszej wspólnocie w lipcu.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Cieśla Urszula, Dziedzic Celina, Dziedzic Karolina.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i „Promyczek Dobra”. Gazety są w bocznej kaplicy.