Ogłoszenia duszpasterskie

XVII Niedziela zwykła, 25.07.2021 r.

Dzisiaj Niedziela Synodalna, modlimy się za Diecezję Tarnowską. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów. W liturgii, w tygodniu wspominamy w poniedziałek Świętych Joachima i Annę, rodziców NMP, w czwartek św. Martę, w sobotę św. Ignacego z Loyoli. W przyszłą niedzielę 1 sierpnia rozpoczyna się miesiąc trzeźwości w naszej Ojczyźnie. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych i wyjeżdżających do pracy.

Dzisiaj na tacę składka gospodarcza na prace w naszym kościele. Obecnie trwają prace przy malowaniu ścian wewnątrz kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w kościele i za przekazywane do banku.

Dzisiaj przy kościele do puszek można złożyć ofiarę dla poszkodowanych w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Dziękuję wyznaczonym rodzinom: Paciorek Agnieszka, Bogusz Danuta, Orłowska Aneta i Szymczyk Małgorzata. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Chmura Izabela, Synowiec Bogusława, Smoszna Marian.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.