Ogłoszenia duszpasterskie

XIX Niedziela zwykła, 09.08.2020 r.

 

W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Wawrzyńca, we wtorek św. Klarę, w piątek św. Maksymiliana Marię Kolbego, w  sobotę 15 sierpnia, obowiązkowe święto, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam.

W sobotę Msze święte jak w niedzielę o godz. 8.30 i po południu o 14.30. Na porannej Mszy świętej dożynki rolników z Sędziszowej. Poświęcenie ziół i wieńca dożynkowego. Serdecznie zapraszam. Msza święta w intencji rolników całej Gminy o godz. 11.30 w Bobowej.

Serdecznie dziękuję za dzisiejszą składkę na tacę na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Bartłomiej Laskowski kończy czas nowicjatu w Zgromadzeniu Redemptorystów i w sobotę w Lubaszowej k. Tuchowa złoży pierwszą profesję zakonną, to pierwsze śluby zakonne. Najlepsze życzenia dla Bartka i zapewnienie o modlitwie z naszej strony.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Agnieszka Bartoszek, Barbara Tabiś.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela”. Gazety są w bocznej kaplicy.