Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela zwykła, 07.07.2019 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Jana z Dukli, w czwartek św. Benedykta, patrona Europy, w piątek św. Brunona Bonifacego, w sobotę św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

Do 27 lipca można się zapisać na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt pielgrzymki – 100 zł. Druga osoba z domu 70 zł. Pielgrzymka trwa 9 dni, rozpoczyna się 17 sierpnia. Grupę pielgrzymkową tworzą dekanaty Bobowa i Grybów.

Do pracowni konserwatorskiej został zabrany ołtarz św. Antoniego. Planowany termin wykonania prac renowacyjnych to połowa października.

Bóg zapłać za ofiary na tacę w kościele na potrzeby naszego kościoła. Dziękuję za dodatkowe dwie ofiary po 500 zł z Sędziszowej i z Grochowej na odnowienie ołtarza św. Antoniego.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Kuk Zofia, Kuk Kinga i Ligęza Anna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i „Promyczek Dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.