Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela zwykła, 30.06.2019 r.

W liturgii w tygodniu wspominamy: we wtorek święto MB Tuchowskiej, w środę św. Tomasza Apostoła, w sobotę bł. Marię Teresę Ledóchowską. Solenizantom bieżącego tygodnia i przebywającym na wakacjach i urlopach najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Rozpoczyna się tygodniowy Odpust w Tuchowie. Redemptoryści serdecznie zapraszają na modlitwę.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Po Mszy świętej spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

W tygodniu I piątek miesiąca. Dwie Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Wizyta u chorych w piątek od godz. 8.00.

Bóg zapłać za ofiary indywidualne i na tacę w kościele na potrzeby naszego kościoła. Dziękuję za dodatkowe 200 zł rodzinie z Siedlisk na renowację ołtarza św. Antoniego.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ligęza Irena, Wróbel Małgorzata, Ciesielska Małgorzata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela”, prasa misyjna i dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.