Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela zwykła, 27.06.2021 r.

Dzisiaj Niedziela synodalna. Modlimy się za naszą Tarnowska Diecezję i za trwający V Synod Diecezjalny.

Redemptoryści zapraszają na Odpust do Tuchowa. Będzie on trwał od 1 do 9 lipca. Dokładny program odpustu znajduje się na plakacie.

Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Wszystkim dzieciom i nauczycielom najlepsze życzenia dobrych wakacyjnych dni. W liturgii w tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Ireneusza, we wtorek Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 8.30 i 17.00. W kościele parafialnym św. Piotra i Pawła uroczystość odpustowa o godz. 11.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na świętopietrze, do dyspozycji Ojca Świętego. W piątek święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej, w sobotę św. Tomasza Apostoła. Solenizantom bieżącego tygodnia i przebywającym na wakacjach i urlopach najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych i wyjeżdżających do pracy. Zapraszam.

W tygodniu I piątek miesiąca. Dwie Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Odwiedziny u chorych od godz. 8.00.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Górska Genowefa, Górska Krystyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.