Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela zwykła, 26.06.2022 r.

 

Dzisiaj Niedziela synodalna. Modlimy się za naszą Tarnowską Diecezję i za trwający V Synod Diecezjalny. Po południu o godz. 15.30 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego na plebanii.

Redemptoryści zapraszają na Odpust do Tuchowa. Będzie on trwał od 1 do 10 lipca. Dokładny program odpustu znajduje się na plakacie.

Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Wszystkim dzieciom i nauczycielom najlepsze życzenia dobrych wakacyjnych dni. W liturgii w tygodniu wspominamy: we wtorek św. Ireneusza, w środę Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 8.30 i 17.00. W kościele parafialnym św. Piotra i Pawła uroczystość odpustowa. W sobotę święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej. Solenizantom bieżącego tygodnia i przebywającym na wakacjach i urlopach najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Odwiedziny u chorych od godz. 8.00.

Jutro Liturgiczna Służba Ołtarza i Dziewczęca Służba Maryjna jedzie na pielgrzymkę do Ludźmierza i spotkanie w Rabkolandzie. Dziękuję Panu Burmistrzowi Bobowej Wacławowi Ligęza za pokrycie kosztów wyjazdu z budżetu Gminy. Bóg zapłać.

Od 1 do 15 lipca będę poza parafią. Będzie mnie zastępował Ks. Kamil Karpiński z Siedlisk.

Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę w kościele. To nasza składka gospodarcza przeznaczona na prowadzone prace. Dziękuję także za ofiary wpłacane na konto Rektoratu. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Orłowska Bogusława, Orłowski Andrzej, Sarkowicz Halina.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 11.00 pogrzeb † Teresy Job z Siedlisk, lat 61.