Ogłoszenia duszpasterskie

XII Niedziela zwykła, 25.06.2023 r.

Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Wszystkim dzieciom i nauczycielom najlepsze życzenia dobrych wakacyjnych dni. W liturgii w tygodniu wspominamy: w środę św. Ireneusza, w czwartek Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 8.30 i 17.00. W kościele parafialnym św. Piotra i Pawła uroczystość odpustowa. Solenizantom bieżącego tygodnia i przebywającym na wakacjach i urlopach najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Życzenia przekazujemy także dla Pana Kościelnego Ireneusza Semla oraz Pana Organisty Pawła Dziedzica z okazji imienin.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych i wyjeżdżających do pracy. Zapraszam.

Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę w kościele. To nasza składka gospodarcza przeznaczona na prace przy kościele. Dziękuję także za ofiary wpłacane na konto Rektoratu. Bóg zapłać.

Dziękuję rodzinie z Sędziszowej za ofiarowane złote serce jako wotum dla Matki Bożej w podziękowaniu za dzieci i dar życia. Bóg zapłać.

Dzisiaj w budynku gospodarczym można zakupić ciasto domowe przygotowane przez KGW z Sędziszowej oraz rodziny z okolicznych miejscowości. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie ciast. Dochód ze sprzedaży ciasta jest przeznaczony na leczenie Wiktorii Wróbel, chorej na SMA.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę, nowożeńcom dziękuję za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Żaba Katarzyna, Ligęza Iwona, Abram Maria.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Wczoraj w naszym kościele odbył się pogrzeb † Tomasza Wiejaczka, lat 39. Żonie i dzieciom oraz rodzinie przekazujemy wyrazy współczucia. Pamiętajmy w modlitwach o naszych zmarłych.