Ogłoszenia duszpasterskie

XII Niedziela zwykła, 21.06.2020 r.

 

W liturgii Kościoła w środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, wśród nich najlepsze życzenia dla Pana Jana Skórskiego, naszego kościelnego, z podziękowaniem za jego pracę przy kościele.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 10.30 Pierwsza Komunia Święta uczennicy ze Szkoły Podstawowej z Sędziszowej.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Po Mszy świętej spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Pomodlimy się z ministrantami i lektorami przy grobie † Karola Bogdał.

W czwartek, 25 czerwca, zostanie poświęcony Dom Kultury i Remiza OSP w Sędziszowej oraz samochód bojowy dla naszej jednostki.

W piątek Zakończenie Roku Szkolnego. Msza święta dla uczniów Szkoły Podstawowej w Sędziszowej o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam.

Młodzież klasy VIII przyjmie Sakrament Bierzmowania 30 czerwca o godz. 15.00 w kościele św. Piotra i Pawła w Siedliskach.

Zostały przekazane zbierającym zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary. Trwają prace przy ambonie i organach. Bóg zapłać także za ofiary na tacę w kościele.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za złożoną ofiarę, za skoszenie trawy i porządek wokół kościoła i plebanii. Dziękuję także rodzicom uczennicy, która przyjmuje Pierwszą Komunię Świętą za wystrój kościoła i kwiaty. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Banaś Andrzelika, Wacławik Wioletta, Zabielny Monika.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Wczoraj odbył się pogrzeb 14-letniego † Karola Bogdał, który zmarł w środę po tragicznym wypadku w Sędziszowej.