Ogłoszenia duszpasterskie

XII Niedziela zwykła, 20.06.2021 r.

Dzisiaj Diecezjalne Święto Rodziny, główne Uroczystości w Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim. W liturgii w poniedziałek, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w środę Dzień Ojca, w czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, wśród nich życzenia dla Pana Jana Skórskiego, naszego kościelnego, z podziękowaniem za jego pracę przy kościele.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych i wyjeżdżających do pracy. Zapraszam.

W Siedliskach w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w sierpniu nastąpi zmiana proboszcza. Ks. Biskup mianował Proboszczem ks. Janusza Psonak, pochodzącego z Barcic, mającego 21 lat kapłaństwa.

Od 26 czerwca do 14 lipca będę poza parafią. Będzie mnie zastępował Ks. Kamil Karpiński z Siedlisk.

Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę w kościele. To nasza składka gospodarcza przeznaczona na prowadzone prace. Dziękuję także za ofiary wpłacane na konto Rektoratu. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Agnieszka Bartoszek, Barbara Tabiś.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.