Ogłoszenia duszpasterskie

Wniebowstąpienie Pańskie, 02.06.2019 r.

Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po porannej Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych. Jutro w liturgii św. Karola Lwangi, w środę św. Bonifacego, w piątek bł. Zbigniewa Strzałkowskiego, w sobotę św. Jadwigi Królowej. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, jest to także wyznaczony dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu dla Parafii i Rektoratu w Siedliskach. Solenizantom najlepsze życzenia.

W środę o 17.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła oraz za wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam.

W tygodniu I piątek miesiąca. Dwie Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Duszpasterska wizyta u chorych w piątek od godz. 8.00.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przy kościele na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać.

Uczniowie SP w Sędziszowej jadą na wycieczki. Klasy V-VIII w poniedziałek o godz. 8.00 wyjeżdżają do Wysowej, natomiast uczniowie klasy I-III z rodzicami, we wtorek o godz. 9.00 wyjeżdżają do Jamnej.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty oraz skoszenie trawy obok kościoła i plebani. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Stec Anna i Stec Rafał.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Niedziela” i „Promyczek Dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.