Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela zwykła, 16.02.2020 r.

Wszystkim solenizantom na najbliższy tydzień najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę o godz. 16.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła, za chorych oraz za wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam.

W środę po Mszy świętej zapraszam na plebanię Parafialny Zespół Synodalny na kolejne spotkanie na temat: „Parafia terytorialna a personalna troska jej własnego pasterza”.

Za tydzień w niedzielę synodalną rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem. Po Komunii świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Zbieramy ofiary na odnowienie ambony. Bóg zapłać zbierającym za trud i Wam za dar serca. Dziękuję także za ofiary przekazywane na konto Rektoratu, na tacę w kościele oraz do mnie bezpośrednio.

Dziękuję za dzisiejszą składkę na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Laska Elżbieta, Żaba Małgorzata, Abram Maria.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny”, „Niedziela”, czasopisma misyjne i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.

W tygodniu odbył się pogrzeb śp. † Genowefy Bogusz, lat 75 z Siedlisk.