Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela zwykła, 13.02.2022 r.

W liturgii jutro wspominamy św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Wielki Post rozpocznie się w tym roku 2 marca. 40-godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem będzie w naszym kościele przez 3 dni bezpośrednio poprzedzające Środę Popielcową.

Za tydzień w niedzielę składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Uczniowie klas VIII z naszej wspólnoty przyjmą Sakrament Bierzmowania w Bobowej 8 marca i w Siedliskach w kościele pw. św. Ap. Piotra i Pawła, 9 marca. Pamiętamy w modlitwach o młodzieży przygotowującej się do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

W naszym kościele w Wielkim Poście, 13 marca rozpoczną się misje święte. Będziemy starać się dobrze przygotować do tych świętych dni przez modlitwę i jak najlepsze przeżycie misji świętych, aby odnowić swoją wiarę i życie religijne.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Stec Tomasz, Wiejaczka Justyna i Wiejaczka Ewa.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.