Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna, 09.05.2021 r.

W niedziele jest prowadzona transmisja internetowa Mszy świętej z naszego kościoła na stronie Rektoratu: www.mikolaj.siedliska.info

W poniedziałek, wtorek i środę – Dni Krzyżowe, dni modlitw o urodzaje. Procesja odbędzie się z zachowaniem ograniczeń w związku z epidemią, bez feretronów. Litania do Wszystkich Świętych i majówka o godz. 17.00; w poniedziałek do parku, wtorek na cmentarz i w środę przy pomniku św. Jana Pawła II. Można zyskać odpust zupełny za pobożne uczestnictwo w publicznej celebracji z modlitwą o urodzaje, zorganizowanej w tych dniach. Serdecznie zapraszam.

W liturgii wspominamy w tygodniu: w czwartek NMP z Fatimy, w piątek św. Macieja, w sobotę św. Zofię, Patronkę Bobowej. Solenizantom najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek rozpoczęcie Nowenny do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Nabożeństwa majowe w kościele w dni powszednie o godz. 17.00. W niedzielę majówka przed popołudniową Mszą świętą o godz. 14.10.

W środę o godz. 18.00, po Mszy świętej, spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Temat spotkania: „Rozwijanie pobożności indywidualnej i wspólnotowej”.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę z rodzin: Ciepielowska Barbara, Cisoń Dorota.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Wiele ciekawych artykułów, niech będzie inspiracją do wartościowych przemyśleń i dobrego życia. Gazety są w bocznej kaplicy.