Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela zwykła, 07.02.2021 r.

 

W niedziele jest prowadzona transmisja internetowa Mszy świętej z naszego kościoła na stronie Rektoratu: www.mikolaj.siedliska.info

W liturgii wspominamy: w środę św. Scholastykę, w czwartek Światowy Dzień Chorego, NMP z Lourdes. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o 16.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła, za chorych oraz za wyjeżdżających do pracy. Po Mszy świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego na plebanii. Temat spotkania: „Instytucje diecezjalne w służbie realizacji misji Kościoła”. Serdecznie zapraszam.

Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem. Po Komunii świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Na porządkowanie cmentarza w tym roku zostaje utrzymana składka w wysokości 30 zł na cały rok. Można ją przekazać w kościele lub przy podatkach.

Dzisiaj przy kościele można złożyć ofiarę do puszek dla poszkodowanej rodziny w pożarze z Siedlisk. Zebrana kwota zostanie wpłacona na konto Społecznego Komitetu Pomocy Pogorzelcom i przeznaczona na budowę domu dla poszkodowanej rodziny. Bóg zapłać za ofiary.

Rodzinie z Bobowej dziękuję za dodatkową ofiarę 500 zł na prace przy naszym kościele.

Bóg zapłać za uporządkowanie dekoracji świątecznej i wystroju bożonarodzeniowego. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Ziomek Dorota, Gucwa Dorota, Juruś Genowefa.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.