Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkiego Postu, 26.03.2023 r.

Od dzisiaj w kościele są zasłonięte krzyże, do liturgii Wielkiego Piątku.

Droga Krzyżowa dzisiaj po porannej Mszy świętej o 8.30 i w piątek o godz. 17.00. Gorzkie Żale o godz. 14.30 w niedzielę z kazaniem pasyjnym. Za udział w nabożeństwach wielkopostnych można zyskać odpust zupełny. Za tydzień w Niedzielę Palmową na Gorzkich Żalach będzie można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.

W środę msza święta i nowenna o godz. 17.00 ku czci Matki Bożej Bolesnej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych i wyjeżdżających do pracy oraz w osobistych intencjach.

W środę po Mszy świętej po południu spotkanie Rady Duszpasterskiej Rektoratu na plebani. Serdecznie zapraszam członków Rady.

W piątek po Mszy świętej po południu spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszam ministrantów, Dziewczęcą Służbę Maryjną i kandydatów do służby przy ołtarzu.

Spowiedź święta przed świętami będzie: w Bobowej w sobotę od godz. 9.00 do 15.00, w naszym kościele będzie w Wielki Poniedziałek po południu, a w kościele parafialnym pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Siedliskach w Wielki Wtorek.

Za tydzień Niedziela Palmowa. W czasie Mszy świętych poświęcenie palm. Najładniejsze palmy zostaną nagrodzone. Proszę zostawić podpisane palmy do konkursu w kościele. Zachęcam do samodzielnego wykonania palm.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę, to składka gospodarcza na prace przy kościele św. Mikołaja. Trwają także prace na plebani przy remoncie kuchni. Bóg zapłać za ofiary. Dziękuję także za ofiarę 200 zł z Siedlisk Osiedla na koronę dla Matki Bożej.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę z rodzin: Orłowska Bogusława, Orłowski Andrzej, Sarkowicz Halina.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.