Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkiego Postu, 03.04.2022 r.

Solenizantom najlepsze życzenia błogosławieństwa Bożego. Od dzisiaj w kościele są zasłonięte krzyże, do liturgii Wielkiego Piątku.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30. Dzisiaj na Gorzkich Żalach można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Jutro o godz. 18.00 w Nowym Sączu, w Bazylice, będę sprawował Mszę w intencji mieszkańców Rektoratu i wszystkich modlących się w kościele pw. św. Mikołaja w Siedliskach. Msza święta będzie transmitowana w radiu RDN Nowy Sącz.

W środę msza święta i nowenna o godz. 17.00 ku czci Matki Bożej Bolesnej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych i wyjeżdżających do pracy oraz w osobistych intencjach. Po Mszy świętej spotkanie Zespołu Synodalnego na temat zagadnień poruszanych w całym Kościele Powszechnym zgodnie z decyzją Ojca świętego. Serdecznie zapraszam.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30. Po nabożeństwie Msza święta.

Spowiedź święta przed świętami będzie: w kościele parafialnym pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Siedliskach we wtorek od godz. 14.30, w Bobowej w sobotę od godz. 8.30 do 17.00, a w naszym kościele będzie w Wielki Wtorek po południu.

Za tydzień Niedziela Palmowa. W czasie Mszy świętej poświęcenie palm. Gorzkie żale po południu o godz. 14.30. Najładniejsze palmy zostaną nagrodzone. Proszę zostawić podpisane palmy do konkursu w kościele. Zachęcam do samodzielnego wykonania palm. Składka na tacę w Niedzielę Palmową przeznaczona jest na Seminarium, jako jałmużna wielkopostna.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę z rodzin: Wantuch Agata, Wantuch Barbara, Stec Genowefa.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Są także czasopisma misyjne, „Promyczek dobra” dla dzieci i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.