Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocy, 19.05.2019 r.

W tygodniu, w liturgii, w piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

Codziennie w dni powszednie nabożeństwo majowe o godz. 17.00. Dzisiaj, w niedzielę majówka przed Mszą św. po południu o godz. 14.10. Serdecznie zapraszam.

W sobotę, 25 maja, Majówka w naszym kościele z O. Redemptorystami z Tuchowa, o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.

Zostały przekazane zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Ofiary będą przeznaczone na odnowienie ołtarza św. Antoniego. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary. Bóg zapłać za dodatkową ofiarę 100 zł z Sędziszowej.

Serdecznie dziękuję Annie i Zbigniewowi Wiejaczka z Sędziszowej za ofiarę 3000 zł na odnowienie ołtarza św. Antoniego. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Turek Maria, Kopiec Monika, Kuk Robert.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela”, „Mały Gość Niedzielny” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.