Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocy, 10.05.2020 r.

W związku ze stanem epidemii we mszy świętej w Polsce może uczestniczyć 1 osoba na 15 m2. W naszym kościele zgodnie z powierzchnią może to być 10 osób. Ksiądz Biskup udzielił dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy świętej. Zachęcam do korzystania z transmisji internetowej z naszego kościoła na stronie Rektoratu: www.mikolaj.siedliska.info

W tygodniu, w liturgii wspominamy: w czwartek św. Macieja, w piątek św. Zofię, w sobotę św. Andrzeja Bobolę. Solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

Nabożeństwa majowe w kościele w dni powszednie o godz. 17.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 i czas na prywatną adorację. W niedzielę majówka przed popołudniową Mszą świętą o godz. 14.10. Zachęcam do indywidualnej modlitwy ze względu na ograniczenia.

Za tydzień w niedzielę o godz. 10.30 Rocznica Pierwszej Komunii świętej dla dzieci z klasy IV Szkoły Podstawowej w Sędziszowej.

Serdecznie dziękuję rodzinie  z Sędziszowej za dodatkową ofiarę 200 zł na odnowienie organów. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę Rodziców dzieci przeżywających Pierwszą Rocznicę Komunii świętej.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.