Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocy, 02.05.2021 r.

W niedziele jest prowadzona transmisja internetowa Mszy świętej z naszego kościoła na stronie Rektoratu: www.mikolaj.siedliska.info

Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski. To także Rocznica Konstytucji 3 Maja. W modlitwie pamiętamy o Ojczyźnie. W naszym kościele Msze święte o godz. 8.30 i po południu o 14.30. Majówka o godz. 14.10.

W liturgii wspominamy w tygodniu: we wtorek św. Floriana; w czwartek św. Filipa i Jakuba; w sobotę św. Stanisława. Solenizantom najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa majowe w kościele w dni powszednie o godz. 17.00. W niedzielę majówka przed popołudniową Mszą świętą o godz. 14.10. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki. Serdecznie zapraszam.

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Do chorych pojedziemy od godz. 8.00. Możliwość spowiedzi jest codziennie przed Mszą świętą.

Trwają prace przy ogrodzeniu plebanii. Dziękuję serdecznie za wszystkie składane ofiary na prowadzone prace.

Serdecznie dziękuję rodzinie  z Siedlisk za ofiarę na obrusy maryjne do naszego kościoła. Obrusy zostały zamówione. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę z rodzin: Banaś Andrzelika, Zabielny Monika.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra”, czasopisma misyjne i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.

Poza parafią do 5 maja są sprawowane Msze święte gregoriańskie za † Anielę Wójcik oraz za † Marię Setlak, natomiast od 6 maja będą sprawowane poza parafią Msze święte gregoriańskie za † Zuzannę Wróbel oraz za † Sylwię Kaszuba