Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Wniebowzięcia NMP, 15.08.2021 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Jacka, w piątek św. Bernarda, w sobotę św. Piusa X, papieża. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Dzisiaj o godz. 8.30 dożynki rolników z Sędziszowej. Poświęcenie ziół i wieńca dożynkowego. Za tydzień w Bobowej Dożynki Gminne. W imieniu organizatorów zaproszenie przekazuje P. Burmistrz Bobowej. Rozpoczęcie dożynek Mszą świętą o godz. 14.00 w kościele parafialnym w Bobowej.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam.

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają kościół św. Mikołaja. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na prace w naszym kościele. Bóg zapłać Barbarze i Marcinowi Ciepielowskim za ofiarę 400 zł i rodzinie ze Stróżnej za 500 zł. Bóg zapłać.

Dzisiaj rozpoczął posługę duszpasterską w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Siedliskach Ks. Janusz Psonak. Nowo mianowanemu Proboszczowi życzymy zdrowia, obfitości łask Bożych i Darów Ducha Świętego.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Nowożeńcom dziękuję za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wojna Anna, Domin Joanna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.