Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Najświętszej Trójcy, 16.06.2019 r.

Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. W poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, w piątek św. Alojzego Gonzagi. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę Zakończenie Roku Szkolnego. Msza święta dla uczniów Szkoły Podstawowej w Sędziszowej o godz. 8.00. Po południu o godz. 17.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła, za chorych i wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam.

W środę wieczorem, po Mszy świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego na plebani. Temat spotkania: „Niedziela głównym wydarzeniem ewangelizacyjnym w parafii”. Serdecznie zapraszam.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 8.30 i 14.30. Procesja do czterech ołtarzy będzie po Mszy świętej o godz. 8.30. Składka w Boże Ciało jest na hospicja i cele charytatywne. Proszę o przygotowanie ołtarzy wokół kościoła mieszkańców rejonów: pierwszy – Sędziszowa Zawodzie, drugi – Sędziszowa Centrum, trzeci – Siedliska Osiedle i Grochowa, czwarty – Siedliska Łonie, Wieś, Przygórze. Zabierzmy na procesję sztandary, feretrony. Zapraszam Druhów Strażaków z OSP Sędziszowa, dzieci sypiące kwiatki. Udział w procesji to publiczne wyznanie wiary. W oktawie Bożego Ciała procesje po Mszy św. o 17.00. W przyszłą niedzielę procesja po Mszy świętej o 8.30, tak jak w Boże Ciało.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wójcik Zuzanna, Bartoszek Maria.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny”, tygodnik „Niedziela”, są czasopisma misyjne i dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.

Parafia Wszystkich Świętych w Bobowej zaprasza na koncert uwielbienia „Skrzydła Wiary”, który odbędzie się na bobowskim rynku w Uroczystość Bożego Ciała w godz. 18.00 – 21.00.