Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, 22.11.2020 r.

 

W związku ze stanem epidemii we mszy świętej w Polsce może uczestniczyć 1 osoba na 15 m2. W naszym kościele zgodnie z powierzchnią może to być 10 osób. W niedziele jest prowadzona transmisja internetowa z naszego kościoła na stronie Rektoratu: www.mikolaj.siedliska.info

Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dzień Liturgicznej Służby Ołtarza. Odmówimy dzisiaj przy wystawionym Najświętszym Sakramencie Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Chrystusowi Królowi.

W środę Msza święta i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Po Mszy świętej spotkanie Rady Duszpasterskiej Rektoratu w kościele. Serdecznie zapraszam.

W sobotę wypada 11. rocznica święceń biskupich Ks. Bp Andrzeja Jeża, Biskupa tarnowskiego. Modlimy się o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla Pasterza Diecezji.

Za tydzień – I niedziela Adwentu. Rozpoczniemy nowy rok liturgiczny.

Zostały przekazane zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na prace w kościele św. Mikołaja. Bóg zapłać za ofiary i zbierającym za podjęty trud.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Skórska Alina, Górowski Mateusz i Górowska Magdalena.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny”. Gazety są w bocznej kaplicy.