Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie, XXV Niedziela zwykła, 23.09.2018 r.

Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXV Niedziela zwykła, 23.09.2018 r.

W liturgii wspominamy: w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława, w sobotę świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, Księdzu Proboszczowi Władysławowi Skoczniowi z racji imienin najlepsze życzenia i wszystkim Solenizantom bieżącego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Po Mszy świętej spotkanie rodziców i dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej z Sędziszowej przed Pierwszą Komunią Świętą.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na remont kościoła św. Mikołaja. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

Została odnowiona barokowa chrzcielnica. Przywrócono oryginalną kolorystykę z XVII wieku. Konserwatorski odbiór odbędzie się we wtorek o godz. 10.00. Koszt wykonanych prac to 8 tys. złotych.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Cieśla Urszula, Dziedzic Celina.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela”, „Mały Gość Niedzielny” i czasopisma misyjne. Gazety są w bocznej kaplicy.

W najbliższym tygodniu Msze św. w dni powszednie: w środę o 17.00, w pozostałe dni o godz. 7.00 rano.