Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie, XXIV Niedziela zwykła, 16.09.2018 r.

Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXIV Niedziela zwykła, 16.09.2018 r.

Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W tygodniu, w liturgii wspominamy: we wtorek św. Stanisława Kostkę, w piątek św. Mateusza. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Po Mszy świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego na plebani. Tematem spotkania jest: Wychowanie dzieci i młodzieży w rodzinie.

Dzisiaj przy kościołach można złożyć ofiarę do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać za ofiary.

Bóg zapłać za składane ofiary, indywidualne i na tacę w kościele. Dziękuję za 500 zł Adamowi i Grażynie Urbankom z Jankowej, oraz za dwie ofiary rodzinom z Brzany 500 i 300 zł. Bóg zapłać.

W zakrystii można kupić tradycyjny „Kalendarz Rolników” na Nowy Rok 2019. Cena 25 zł.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Kasprzyk Grażyna, Jamrozy Krystyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i „Promyczek Dobra”. Gazety są w bocznej kaplicy.

W najbliższym tygodniu Msze św. w dni powszednie: w środę i sobotę o godz. 17.00, w pozostałe dni o godz. 7.00 rano.