Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie, XXII Niedziela zwykła, 02.09.2018 r.

Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXII Niedziela zwykła, 02.09.2018 r.

Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych.

Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. w intencji nauczycieli, uczniów i rodziców ze SP z Sędziszowej o godz. 8.00.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W tygodniu Pierwszy piątek miesiąca. Dwie Msze święte o 7.00 rano i o 17.00 po południu. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Odwiedziny u chorych od godz. 8.30. Po Mszy świętej wieczorem spotkanie Młodzieżowej Grupy Apostolskiej w kościele. Serdecznie zapraszam.

W sobotę Uroczystość Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej, Głównej Patronki Diecezji. Msze święte o godz. 8.30, o 14.00 – msza święta ślubna i o 17.00. W czasie Mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego.

W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 będzie Msza święta za zmarłego Ks. Jana Reca w 24 rocznicę śmierci z udziałem parafian z Tarnowa z Mościc. Serdecznie zapraszam.

Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszego kościoła i na renowację ołtarza Matki Bożej Bolesnej. Dziękuję nowożeńcom Justynie i Marcinowi Baran za 1000 zł, rodzinie z Sędziszowej także za 1000 zł oraz za dwie ofiary po 500 zł od rodziny z Przygórza i z Kobylanki. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny nowożeńców, którzy przyjmą sakrament małżeństwa w najbliższą sobotę.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i „Mały Gość Niedzielny”. Gazety są w bocznej kaplicy.

W najbliższym tygodniu Msze św. w dni powszednie: w środę i piątek o godz. 17.00, w pozostałe dni o godz. 7.00 rano.