Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie, XVIII Niedziela zwykła, 05.08.2018 r.

Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XVIII Niedziela zwykła, 05.08.2018 r.

Dziękuję Ks. Biskupowi Andrzejowi Jeżowi, Pasterzowi Diecezji Tarnowskiej za przewodniczenie modlitwie w naszej wspólnocie. Dziękuję kapłanom i zaproszonym Gościom za obecność. Bóg zapłać Druhom Strażakom z pocztem sztandarowym z Sędziszowej i służbie liturgicznej. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę. Dzięki wam ten kościół żyje na chwałę Bogu i pożytek obecnych i przyszłych pokoleń.

Serdecznie dziękuję za dzisiejszą składkę na tacę na cele diecezjalne.

W tygodniu w liturgii wspominamy: jutro święto Przemienienia Pańskiego, w środę św. Dominika, w czwartek św. Teresę Benedyktę od Krzyża, w piątek św. Wawrzyńca, w sobotę św. Klarę. Solenizantom bieżącego tygodnia i przebywającym na wakacjach najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam.

W następną niedzielę składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Bóg zapłać za ofiary na renowację ołtarza Matki Bożej Bolesnej. Dziękuję rodzinom: z Krakowa za 300 zł, z Grochowej 500 zł i za 2 dodatkowe ofiary z Sędziszowej: 500 i 100 zł. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, porządek wokół kościoła i plebani oraz za złożoną ofiarę na kwiaty. 

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela”. Gazety są w bocznej kaplicy.

W najbliższym tygodniu Msze święte w poniedziałek i środę o godz. 17.00; w sobotę o godz. 16.00, w pozostałe dni o godz. 7.00 rano.