Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie, XVI Niedziela zwykła, 22.07.2018 r.

Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XVI Niedziela zwykła, 22.07.2018 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Brygidę, patronkę Europy, we wtorek św. Kingę, w środę św. Jakuba i św. Krzysztofa, w czwartek św. Joachima i Annę, rodziców NMP. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszy świętej i Nowennie do NMP błogosławieństwo pojazdów, zapraszam wszystkich kierowców. Po błogosławieństwie spotkanie ministrantów i lektorów przed wizytą Księdza Biskupa.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na prace przy kościele św. Mikołaja. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

Do końca lipca można się zapisać na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Serdecznie zapraszam.

Z radością informuję, że Bartłomiej Laskowski, obecnie zam. w Bobowej został przyjęty do Zgromadzenia O. Redemptorystów. Życzymy Bartkowi Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

Dziękuję Ks. Damianowi Płaza z Bobowej za 2 tygodnie zastępstwa w naszym kościele.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Msze święte w niedzielę są sprawowane o godz. 8.30 i 14.30. W najbliższym tygodniu w środę i w sobotę o godz. 17.00; w pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W sobotę dodatkowa msza święta o godz. 13.00.