Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie, VII Niedziela zwykła, 24.02.2019 r.

W środę o godz. 16.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła oraz za wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam.

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze święte o 7.00 rano i o 16.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Do chorych pojedziemy od 8.00. Okazja do spowiedzi jest codziennie przed Mszą świętą. Rano w pierwsze piątki są sprawowane Msze święte za wszystkich wypominanych zmarłych w kościele pw. św. Mikołaja. W tym tygodniu po Mszy świętej po południu spotkanie młodzieży z klasy VIII SP z Sędziszowej i klasy III Gimnazjum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Na spotkanie zapraszam także rodziców kandydatów do bierzmowania.

Za tydzień w niedzielę 40-godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem. Po Komunii świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Serdecznie dziękuję za ofiarę 800 zł od Rodziny z Siedlisk Łonie na odnowienie ołtarza św. Antoniego. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Białobok Ewa, Tkacz Bożena, Tabiś Roman.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Niedziela” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.