Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie, Uroczystość NMP Częstochowskiej, 26.08.2018 r.

Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Uroczystość NMP Częstochowskiej, 26.08.2018 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wspomnienie św. Moniki, we wtorek św. Augustyna, w środę męczeństwo św. Jana Chrzciciela. Ostatni tydzień wakacji, dzieciom, nauczycielom oraz solenizantom bieżącego tygodnia, mającym imieniny, urodziny, jubileusze, najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za złożony dar.

Bóg zapłać  wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają kościół św. Mikołaja. Dziękuję za dwie ofiary po 1000 zł z Sędziszowej i z Pławnej.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Nowożeńcom dziękuje za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wantuch Agata, Wantuch Barbara, Stec Genowefa.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i czasopisma misyjne. Gazety są w bocznej kaplicy.

W najbliższym tygodniu Msze św. w dni powszednie: w środę o 17.00, w pozostałe dni o godz. 7.00 rano.