Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie, Niedziela Chrztu Pańskiego, 13.01.2019 r.

Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Odnawiamy przyrzeczenia chrztu razem z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania, którzy także złożą przyrzeczenia abstynenckie.

Orkiestra Dęta zaprasza na koncert kolędowo-noworoczny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 20 stycznia o godz. 15.00 w szkole w Siedliskach.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja oraz za wyjeżdżających do pracy. Po Mszy świętej zapraszam na plebanię Parafialny Zespół Synodalny na kolejne spotkanie. Zapraszam także na spotkanie zbierających składki gospodarcze.

Do końca stycznia trzeba ubezpieczyć kościół, ołtarze, wyposażenie kościoła, plebanię, dzwonnicę. W związku z tym w przyszłą niedzielę składka u nas w kościele będzie przeznaczona na ubezpieczenie. Serdecznie dziękuję za zrozumienie tych potrzeb i za ofiarność.

Dziękuję za złożone ofiary z Sędziszowej Zawodzie na odnowienie ołtarza św. Antoniego: 1000 zł, dwie ofiary po 500 zł i 200 zł. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Gąsior Krystyna, Bajorska Lucyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe.

Poniedziałek, 14 stycznia, od godz. 14.00 – Siedliska Osiedle, od Torów od Pani Malec, Stary Blok, P. Job i przy kościele.

Wtorek, 15 stycznia, od godz. 14.00 – Siedliska Grochowa

Czwartek, 17 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, mieszkańcy Nowego Bloku, od rodziny Koszyk do rodziny Deć /2 klatki/.

Piątek, 18 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, mieszkańcy Nowego Bloku, od rodziny Konewski do rodziny Kulig /2 klatki/.