Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu, 10.03.2019 r.

Rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu, czas łaski i zbawienia. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00. Potem Msza święta. Droga Krzyżowa także w niedzielę po porannej Mszy świętej o 8.30.

Gorzkie Żale o godz. 14.30 w niedzielę z kazaniem pasyjnym. Potem Msza święta. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny, czyli darowanie kar za grzechy.

W środę msza święta i nowenna o 16.00 ku czci Matki Bożej Bolesnej. Msza święta przy ołtarzu Matki Bożej. Po Mszy świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego na plebani. Temat spotkania: „Rodzina a media masowe”. Serdecznie zapraszam.

W piątek czasie Mszy świętej po drodze krzyżowej poświęcę dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej książeczki do modlitwy. Zapraszam uczniów klasy III SP z Sędziszowej i rodziców.

Za tydzień w II niedzielę Wielkiego Postu przy kościołach do puszek będą zbierane ofiary na ogólnopolski fundusz pomocy misjom „Ad Gentes”.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Niklewicz Zofia, Gerlak Irena, Wojna Małgorzata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Niedziela” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.