Ogłoszenia duszpasterskie

Nowy Rok, Św. Bożej Rodzicielki, 01.01.2023 r.

Wszystkim modlącym się w naszym kościele i solenizantom przekazuje życzenia Bożego błogosławieństwa i Szczęśliwego Nowego Roku.

Dzisiaj Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Po Mszy świętej porannej zmiana tajemnic różańcowych.

W środę o godz. 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych oraz za wyjeżdżających do pracy.

W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, Święto Trzech Króli. Msze święte o godz. 8.30 i 14.30. Poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy, którą wypisujemy znak błogosławieństwa Chrystusa dla domu i rodziny. C + M + B  2023 /Christus Mansionem Benedicat / Niech Chrystus błogosławi ten dom/. Jest to Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dzieci.

Za tydzień 8 stycznia, w czasie Mszy świętej o godz. 8.30 będziemy gościć w naszym kościele Chór Cantores Sancti Jacobi z Powroźnika. Chór będzie śpiewał kolędy także przed Mszą świętą i po Mszy. Serdecznie zapraszam.

Serdecznie dziękuję za ofiary na misje przekazane dla kolędników misyjnych w II dzień Świąt. Dzieci i młodzież zebrali 4000 zł. Dziękuję przedstawicielom Rady Duszpasterskiej i rodzicom za przygotowanie strojów i opiekę nad dziećmi w czasie kolędowania. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wantuch Agata, Wantuch Barbara, Stec Genowefa.

W święto Trzech Króli Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej. Koncert odbędzie się w Szkole Podstawowej w Siedliskach o godz.16.00.

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe.

Poniedziałek, 2 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Wieś, od rodziny Bydłoń do rodziny Synowiec

Wtorek, 3 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Łonie, od rodziny Janusza Górskiego do rodziny Kotowicz

Sobota, 7 stycznia, od godz. 9.00 – Siedliska Grochowa