Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Świętej Rodziny, 29.12.2019 r.

Dzisiaj święto Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. We wtorek  Zakończenie Starego Roku, Nieszpory i Msza święta o godz. 14.30. W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Nowy Rok. Msze święte o godz. 8.30, 10.30 i 14.30. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój i święto obowiązkowe.

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i o 16.00. Rano Msza św. za wszystkich zmarłych wypominanych w kościele św. Mikołaja. Składka w I piątek na misje. Do chorych pojedziemy o godz. 8.00. Na Mszy świętej o godz. 16.00 spotkanie kandydatów przygotowujących się do bierzmowania. Zapraszam uczniów klasy VIII SP w Sędziszowej i rodziców. Odnowimy przyrzeczenia Chrztu świętego i młodzież złoży przyrzeczenie abstynenckie.

Serdecznie dziękuję za przyjęcie kolędników misyjnych w II dzień Świąt Bożego Narodzenia i za ofiary złożone na misje. Dzieci zebrały 3300 złotych. Dziękuję rodzicom za przygotowanie strojów i opiekę nad dziećmi w czasie kolędowania oraz dzieciom i młodzieży za piękne świadectwo wiary.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Białobok Ewa, Tkacz Bożena, Tabiś Roman.

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe:

Poniedziałek, 30 XII, od godz. 8.30 – Sędziszowa Zawodzie – od rodziny Jamrozy Dariusza w stronę Ligęzów do rodziny Wróbel.

Wtorek, 31 XII, od godz. 8.30 – Sędziszowa Zawodzie – od Andrzeja Skórskiego do rodziny Kopiec.

Czwartek, 2 stycznia, od godz. 8.30 – Siedliska Osiedle, mieszkańcy Nowego Bloku.

Sobota, 4 stycznia, od godz. 8.30 – Siedliska Przygórze, od rodziny Wojna w stronę kościoła św. Mikołaja.