Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Świętej Rodziny, 26.12.2021 r.

Dziękuję za przygotowanie wystroju kościoła na święta Bożego Narodzenia, za urządzenie szopki i choinek. Bóg zapłać za ofiarowane choinki i ozdoby choinkowe. Dziękuję Panu Kościelnemu i tym, którzy przygotowali nasz kościół na święta.

Dziękuję w imieniu P. Kościelnego za złożone ofiary przy opłatkach, jako podziękowanie za Jego pracę przy kościele.

Dzisiaj święto Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, niedziela Synodalna i poświęcenie owsa. W poniedziałek wspomnienie św. Jana i poświęcenie wina, we wtorek św. Młodzianków Męczenników, w piątek  Zakończenie Starego Roku, Nieszpory i Msza święta o 14.30. Ks. Biskup udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych na piątek, ostatni dzień Starego Roku 2021 roku.

W sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Nowy Rok. To święto obowiązkowe i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze święte o godz. 8.30, 10.30 i 14.30.

W styczniu – 01, 02, 06 i 09 stycznia o godz. 10.30 będę sprawował Msze św. kolędowe dla poszczególnych rejonów z błogosławieństwem dla Rodzin. W Nowy Rok dla mieszkańców Sędziszowej Zawodzie, a w niedzielę 02.01 dla mieszkańców Sędziszowej – strona od Pławnej.

Dziękuję za dobre przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia. Bóg zapłać za składane ofiary na różne cele. Dziękuję serdecznie Rodzinie z Sędziszowej Zawodzie za ofiarę 500 zł na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać także za złożone dzisiaj do puszek ofiary na misje w ramach kolędników misyjnych.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i pomoc w wystroju kościoła. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Ligęza Stanisława, Kruczek Agata.

Grupy Parafialne działające przy kościele pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Siedliskach zapraszają na Jasełka, które odbędą się w kościele parafialnym: w poniedziałek o godz. 17.00, w Nowy Rok o godz. 15.00 i w Trzech Króli o godz. 15.00.