Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego, 12.01.2020 r.

Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Odnawiamy przyrzeczenia chrztu świętego. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja oraz za wyjeżdżających do pracy.

Do końca stycznia trzeba ubezpieczyć kościół, ołtarze, wyposażenie kościoła, plebanię, dzwonnicę. W związku z tym w przyszłą niedzielę składka u nas w kościele będzie przeznaczona na ubezpieczenie. Serdecznie dziękuję za zrozumienie tych potrzeb i za ofiarność.

Dziękuję za złożone ofiary na odnowienie XVIII – wiecznej ambony: rodzinom z Siedlisk za dwie ofiary po 200 zł, z Grochowej za 200 zł i 400 zł oraz rodzinie z Bobowej za 100 zł. Bóg zapłać.

Zakończyłem duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Dziękuję za bardzo serdeczne przyjęcie. Dziękuję za ofiary złożone przy tej okazji, było to 10100 zł. Część ofiar zostanie wykorzystana na prace w naszym kościele, a błogosławieństwo kolędowe, które zostało w waszych domach i w waszych rodzinach niech pozostanie przez cały rok.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Deć Danuta, Michalik Władysława.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.